Szczotki Płaskie

Płaska szczotka do włosów to niezbędny element wyposażenia Twojego salonu, który będzie przydatny także podczas codziennej stylizacji włosów w domowym zaciszu. Najlepsze szczotki płaskie - profesjonalne i dostarczane przez renomowanych producentów - znajdziesz w naszej ofercie!

Polecamy szeroki wybór szczotek płaskich, dzięki którym szybko, wygodnie, precyzyjnie rozczeszesz i wygładzisz włosy, zarówno krótkie, jak i długie, także te wyjątkowo niesforne. Wszystkie szczotki dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a gwarancja natychmiastowej realizacji zamówienia sprawia, że nie musisz długo czekać na zakupione akcesoria. Zapraszamy!

Łatwe rozczesywanie, wygoda użytkowania

Polecane szczotki płaskie posiadają właściwości antystatyczne, dzięki czemu zapobiegają elektryzowaniu się włosów. Każda szczotka, wyposażona we włosie z dzika, nylonowe lub mieszane, delikatnie masuje skórę głowy oraz idealnie rozczesuje i wygładza włosy, dodając im jednocześnie objętości. Te Szczotki do włosów są lekkie, a zarazem solidnie wykonane. Dzięki temu gwarantują komfort użytkowania, będąc wyposażeniem, które w znakomitej kondycji posłuży przez naprawdę długi czas.

Polecamy też nasze szczotki karkówki!

Więcej

W kategorii Szczotki fryzjerskie oferujemy także Szczotki Wentylujące.