Pomocniki Fryzjerskie do salonu

Każdy z nas wie, że dobra organizacja pozwala wykonywać pracę szybciej i efektywniej – a praca fryzjera nie jest tu wyjątkiem. Każdy stylista na co dzień korzysta z różnych akcesoriów i produktów, które muszą być odpowiednio poukładane i posegregowane, tak by nie marnować cennego czasu - nie tylko naszego, ale także klienta! - na szukanie przyborów czy kosmetyków.

Dlatego projektując salon, warto zadbać o to, żeby znalazły się w nim akcesoria ułatwiające nam organizację przestrzeni. Do takich elementów umeblowania bez wątpienia zalicza się pomocnik fryzjerski, czyli niewielka i lekka szafka z szufladami. Wybierając pomocnik, warto zadbać o to, by był on jak najbardziej ergonomiczny.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wózek fryzjerski

Z tego powodu powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego pojemność i ilość szuflad. Dobry pomocnik powinien pomieścić wszystkie niezbędne narzędzia i kosmetyki, które chcemy mieć w danej chwili pod ręką. Warto zadbać również o to, żeby pomocnik był łatwy w transporcie. Na rynku dostępne są na przykład pomocniki z kółeczkami przypominające wózek, które możemy bez problemu przestawić w dowolne miejsce. Pamiętajmy również, że pomocnik, zwłaszcza mobilny, będzie narażony na więcej wypadków niż zwykła szafka fryzjerska, dlatego powinien być wykonany z lekkiego oraz wytrzymałego materiału. Na koniec nie zaszkodzi również, jeśli nasz pomocnik będzie przyjemny dla oka i dopasowany do wystroju naszego salonu.

Gdzie szukać takiego ideału? Oczywiście w Enzo Polska! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pomocników fryzjerskich, dzięki którym bez problemu zorganizujesz swoją pracę. W naszym sklepie mamy między innymi pomocniki w formie szafek z szufladkami, a także lekkie i nowoczesne pomocniki stworzone z myślą o zabiegach baleyage. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz wózek fryzjerski dla siebie!

Więcej

W kategorii Meble fryzjerskie oferujemy także Słupki Barberskie.