Podnóżki Fryzjerskie

Podnóżek fryzjerski można bez wahania nazwać drobnym detalem, który robi ogromną różnicę. Chociaż teoretycznie nie jest niezbędnym elementem umeblowania salonu, to w głównej mierze od niego zależy komfort, a tym samym samopoczucie klientów. Urządzając salon, pamiętajmy, że wizyta u fryzjera powinna być nie tylko zwieńczona pożądaną fryzurą, ale także przyjemną chwilą relaksu. Klient, który dobrze czuje się w naszym salonie, będzie chętnie do nas wracał.

Podnóżek, czyli gwarancja komfortu

Oczywiście wygoda to tylko jedna strona medalu. Podnóżki odpowiadają także za zdrowie osób korzystających z naszych usług. Nawet najprostsze strzyżenie zajmuje co najmniej kilkanaście minut, nie wspominając nawet o takich zabiegach, jak farbowanie czy trwała. W tym czasie klient powinien mieć możliwość oparcia o coś nóg i odciążenia stawów. Jak więc widać, wybór odpowiedniego podnóżka to wcale nie taka prosta sprawa. Zwłaszcza że powinien on także pasować swoim wyglądem do wystroju salonu!

Szeroki wybór podnóżków w Enzo Polska

Enzo Polska doskonale wiemy, jak ważnym elementem wyposażenia salonu jest praktyczny i stylowy podnóżek. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór podnóżków fryzjerskich, które są nie tylko ergonomiczne, ale także eleganckie! Nasze podnóżki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu, a także na długo zachowają ładny wygląd.

Więcej