Wyposażenie Kosmetyczne

Salon kosmetyczny, salon fryzjerski oraz gabinety zabiegowy – wszystkie te miejsca łączy jedno główne zadanie. Mają pomóc swoim klientom zadbać o wygląd. Żeby jednak mogły spełnić tę misję, potrzebują niezbędnego wyposażenia. To właśnie profesjonalne narzędzia oraz akcesoria do manicure i pedicure są tym, co odróżnia zabiegi przeprowadzane w salonie piękności od tych, które można samodzielnie wykonać w prywatnej łazience. Dlatego warto zadbać o to, żeby wyposażenie gabinetów oraz salonów było jak najlepszej jakości.

Akcesoria, przybory i narzędzia najwyższej jakości

W naszej ofercie mamy wszystko, co niezbędne do tego, by Twój salon lub gabinet działały bez zarzutu. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości sprzęt fryzjerski, do pielęgnacji twarzy i makijażu, pielęgnacji włosów, taki jak pędzelki, zestawy maseczek, blendery, czepki kosmetyczne czy kuferki kosmetyczne. Właścicielki salonów piękności z pewnością zainteresują nasze zestawy do zabiegów manicure oraz pedicure, a także lampy kosmetyczne i sprzęt do masażu, umożliwiający stworzenie profesjonalnego SPA. Wśród naszych produktów nie mogło zabraknąć także nowoczesnego sprzętu elektronicznego, takiego jak na przykład nowoczesne frezarki, aparaty do sterylizacji przyborów kosmetycznych, derma rollery czy parafinarki kosmetyczne. W naszej ofercie znajdują się również interesujące akcesoria i zestawy, w których posiadamy, rzęsy przedłużane, zalotki, ścinaki do pięt czy zestawy do trwałej rzęsy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Duży wybór często budzi jeszcze większe wątpliwości – jeżeli nie wiesz, które z naszych produktów najlepiej spełnią Twoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze wyposażenia.

Więcej

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami w kategorii Chemia fryzjerska i kosmetyczna.