Fotele Fryzjerskie

Fotel fryzjerski to podstawowy, a zarazem kluczowy element wyposażenia salonu fryzjerskiego. Decyduje zarówno o komforcie klientów salonu, jak i wygodzie fryzjera podczas pracy. Poza tym to właśnie fotele fryzjerskie budują niepowtarzalny klimat wnętrza, dodają przestrzeni stylu i elegancji.

Fotel fryzjerski idealny, czyli perfekcyjna jakość i konkurencyjna cena

Fotele fryzjerskie, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, w tym m.in. fotele z podnóżkiem, to bogactwo zróżnicowanych modeli, które niezmiennie łączy najwyższa jakość, solidność i perfekcja wykonania oraz elegancki design. Elementem łączącym poszczególne propozycje jest także atrakcyjna cena. Oferując konkurencyjne ceny, gwarantujemy jednocześnie jakość, jakiej oczekują nasi najbardziej wymagający Klienci. Sprawdź zatem, co przygotowaliśmy dla Twojego salonu fryzjerskiego.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz fotele fryzjerskie z podnóżkiem, które zapewnią najwyższy komfort pracy Tobie i wygodę korzystania z usługi fryzjerskich Twoim klientom, także tym o nietypowej lub nieco większej sylwetce. Poszczególne modele charakteryzują się imponująco solidną, a przy tym ergonomiczną konstrukcją z podłokietnikami. Całość jest wykonana z wytrzymałych materiałów, a wysoką estetykę każdego rozwiązania zapewnia wykorzystanie chromowanych czy też drewnianych detali.

Funkcjonalność fryzjerskich foteli idzie w parze z ich wyglądem

Wszystkie fotele fryzjerskie, jakie oferujemy w naszym sklepie, wyposażone są w solidną pompę hydrauliczną bądź gazową. Siedziska i oparcia wykonane z nieodkształcającej się pianki gwarantują komfort użytkowania foteli oraz ich znakomitą kondycję przez długi czas eksploatacji. Każdy nasz fotel wyróżnia się także eleganckim stylem i oryginalnym wzornictwem. To idealny wybór do każdego nowoczesnego salonu.

Wśród naszych propozycji znajdziesz także lekkie dziecięce siedziska fryzjerskie - wygodne i pasujące praktycznie do każdego fotela.

Polecamy także nasze fotele barberskie!

Lista Foteli Fryzjerskich

Więcej