Szczotki Karkówki

Szczotka karkówka pozwala na dokładne usunięcie włosów z karku i szyi, zapewniając jednocześnie pełną delikatność i bezpieczeństwo dla skóry. To niezbędny element wyposażenia salonu fryzjerskiego oraz barber shop'u, który przyda się także w codziennym użytku podczas zabiegów pielęgnacyjnych i fryzjerskich realizowanych w domu.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór szczotek fryzjerskich typu karkówka , rekomendowanych przez najlepszych specjalistów. To niezmiennie doskonała jakość w zdecydowanie rozsądnej cenie. Do tego gwarantujemy natychmiastową realizację zamówień. Nie czekaj! Po prostu zamów w Enzo Polska najlepszy sprzęt i akcesoria do swojego salonu fryzjerskiego!

Komfort pracy, zawsze znakomity efekt

Każda polecana przez nas szczotka karkówka to produkt wykonany w bardzo staranny sposób z najlepszej jakości materiałów. Szeroko osadzone włosie pozwala usunąć włosy z karku bardzo szybko, a zarazem wygodnie i precyzyjnie. Ergonomiczny kształt proponowanych tutaj szczotek zapewnia wysoki komfort pracy, której efekty będą za każdym razem w pełni satysfakcjonujące.

Szczotki kokówki - polecamy Państwu również tę kategorię!

 

Więcej

W kategorii Szczotki fryzjerskie oferujemy także Szczotki Kokówki.