Infrazony

Infrazon fryzjerski to urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Jest on niezbędny do wykonania farbowania oraz rozjaśniania włosów, a także stylizacji trwałej i zabiegów wymagających stymulacji pod wpływem wysokiej temperatury. Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem infrazonu charakteryzują się większą trwałością, intensywnością nakładanego koloru oraz wyraźnie silniejszym działaniem środków pielęgnacyjnych. Jeśli chcesz w pełni odpowiadać na potrzeby oraz wymagania klientów, koniecznie rozważ zakup infrazonu fryzjerskiego.

Infrazon fryzjerski - sposób działania

Infrazon fryzjerki to urządzenie stwarzające optymalne warunki do wiązania farby oraz działania kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów. Emitowane przez równomiernie rozmieszczone lampy promieniowanie podczerwone przyspiesza wnikanie pigmentów farb fryzjerskich oraz kosmetyków pielęgnacyjnych w głąb włosa, co potęguje uzyskane w trakcie zabiegu efekty. Pozwala to nie tylko znacznie skrócić czas trzymania preparatów chemicznych na włosach, ale również przyspiesza proces farbowania. Z punktu widzenia klienta salonu fryzjerskiego jest więc to jedno z najistotniejszych urządzeń, które świadczy o profesjonalnym podejściu do wykonywanych usług.

Infrazon Fryzjerski - podstawa wyposażenia salonu fryzjerskiego

Infrazon fryzjerski poprawia efekty farbowania, pogłębiając oraz wyrównując koloryt wykorzystanej farby fryzjerskiej. Dodatkowo zwiększa on wnikanie pigmentu we włosy, dzięki czemu kolor utrzymuje się znacznie dłużej bez niechcianych przebarwień. Wykorzystanie infrazonu jest również niezbędne podczas zabiegów z wykorzystaniem środków pielęgnacyjnych, które intensywnie wnikają do struktury włosa jedynie w optymalnych warunkach temperatury.

Więcej

W kategorii Sprzęt elektryczny oferujemy także IPL Lasery.