Fotele Barberskie

Fotele barberskie to ten rodzaj wyposażenia salonu, który decyduje o komforcie klienta oraz jego decyzji... o kolejnej wizycie i ponownym skorzystaniu z Twoich barberskich usług! Nowoczesny barber shop to m.in. znakomite, stylowe, wykonane z wyjątkową starannością i zapewniające maksimum komfortu meble, w tym właśnie fotele barberskie. Jeśli poszukujesz najlepszych na rynku rozwiązań w tym zakresie, dostępnych dodatkowo w naprawdę dobrych cenach - świetnie trafiłeś!

Oferta naszego sklepu internetowego to m.in. najwyższej klasy fotele barberskie - nowoczesne, doskonale wykończone meble, dające klientom salonu maksymalne uczucie komfortu podczas wykonywanych zabiegów. Zgromadziliśmy tutaj całkiem sporo interesujących propozycji w tym zakresie. Poznaj je zatem i wybierz najlepsze rozwiązanie do swojego salonu!

Fotel barberski, jakiego poszukujesz

Nowoczesne, solidne, a przy tym szalenie wygodne i stylowe fotele barberskie? Z pewnością mamy tutaj model, jaki spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

  • Regulacja w zakresie góra-dół,
  • regulacja zagłówka, 
  • regulacja podnóżka,
  • odchylane oparcie (od pozycji siedzącej do pozycji leżącej)

w połączeniu z wygodnym siedziskiem pokrytym wysokiej jakości materiałem, tworzą całość wybitnie wygodną zarówno dla barbera podczas jego pracy, jak i dla klienta korzystającego z zabiegów. Każdy oferowany fotel barberski znajduje się na solidnej podstawie hydraulicznej, co znacząco zwiększa komfort jego użytkowania. Szerokie, najczęściej chromowane podstawy foteli gwarantują stabilność mebli podczas pracy. 

Co jeszcze wyróżnia proponowane przez nas fotele barberskie? To z pewnością estetyka wykonania w eleganckim, a jednocześnie zdecydowanie nowoczesnym stylu, idealnie wpisującym się w klimat dzisiejszych, profesjonalnych salonów i barber shop'ów.

Polecamy także nasze fotele fryzjerskie

Lista Foteli Barberskich

Więcej