Fotele Barberskie

Fotel barberski to ten rodzaj wyposażenia salonu, który decyduje o wygodzie klienta oraz jego decyzji... o kolejnej wizycie i ponownym skorzystaniu z Twoich usług! To także gwarancja komfortu Twojej pracy, a co się z tym wiąże - także jej jakości i finalnych efektów, budujących Twoją markę. Dlatego w tej kwestii warto wybrać naprawdę dobrze.

Sięgnij po fotel barberski sprawdzonego producenta, zapewniający funkcjonalność i wygodę, jakich oczekujesz zarówno Ty, jak i Twoi klienci, a dostępny w zdecydowanie korzystnej cenie. Tutaj znajdziesz takie właśnie rozwiązanie. Szybko i wygodnie online, z możliwością zakupu na raty.

Proponujemy najwyższej klasy fotele barberskie, jakie niezmiennie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Bogaty wybór, szeroki przekrój cenowy - wszystko, abyś optymalnie dopasował rozwiązanie do swoich indywidualnych potrzeb (funkcjonalność, design, wielkość fotela dostosowana do metrażu salonu oraz cena odpowiadająca budżetowi, jaki zamierzasz przeznaczyć na zakup). Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Fotel barberski, który ma wszystko

Rozwiązanie łączące wszystko, czego oczekujesz? Proponujemy je w naprawdę konkurencyjnej cenie! Nowoczesne, solidne, a przy tym szalenie wygodne i stylowe fotele barberskie marki Barber King, Gabbiano czy Beauty System to przede wszystkim funkcjonalność, o której świadczy możliwośćregulacji:

  • wysokości (solidna hydrauliczna podstawa!)
  • położenia i długości zagłówka (niezbędna funkcja podczas pielęgnacji brody)
  • nachylenia podnóżka (komfort, jakiego oczekują Twoi klienci)
  • nachylenia oparcia (od pozycji siedzącej do leżącej, idealne rozwiązanie podczas zabiegów w zakresie pielęgnacji zarostu)
  • Każde rozwiązanie wyróżnia się także wygodą użytkowania i wytrzymałością, czyli:
  • ergonomiczną, a zarazem stabilną konstrukcją opartą na ciężkiej, żeliwnej podstawie, dzięki czemu fotel barberski z powodzeniem znosi nawet znaczne obciążenia
  • wygodnym siedziskiem i oparciem oraz praktycznymi, zapewniającymi jeszcze więcej komfortu podłokietnikami

Funkcjonalne i stylowe fotele dla barbera

Tutaj estetyka perfekcyjnie łączy się z walorami praktycznymi każdej propozycji. Dlatego też każdy oferowany przez nas fotel barberski:

  • wyróżnia oryginalny design, idealnie nawiązujący do obowiązujących trendów w zakresie aranżacji wnętrz barber shop'ów
  • wykończony jest wysokogatunkową ekoskórą, która efektownie się prezentuje, a zarazem jest odporna na ścieranie, łatwa w czyszczeniu oraz w utrzymaniu w higienicznej czystości.
Więcej

W kategorii Meble fryzjerskie oferujemy także Fotele Fryzjerskie.