Szczotki fryzjerskie

Nawet początkujący fryzjerzy wiedzą, że jedna profesjonalna szczotka to za mało, aby sprostać oczekiwaniom klientów. W zależności od rodzaju usług, typu konkretnego zabiegu czy też indywidualnych predyspozycji włosów konkretnej osoby, potrzebne mogą być różnego rodzaju szczotki fryzjerskie. Dlatego w naszym sklepie znaleźć można szeroką ofertę szczotek do włosów, które zapewnią kompleksową obsługę klientów.

Dobra szczotka do włosów – oferta

Jaka szczotka do włosów będzie najlepsza? Taka, która przysłuży się pięknu włosów oraz pomoże stworzyć wyjątkową fryzurę. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne szczotki fryzjerskie, o różnych zastosowaniach. Przede wszystkim, są to tradycyjne szczotki płaskie oraz szczotki okrągłe do modelowania włosów. W salonie fryzjerskim przydatne będą również szczotki karkówki, służące do usuwania włosów podczas strzyżenia. Nienaganne fryzury oparte na kokach stworzą szczotki kokówki. Z kolei prawdziwą rewolucję we fryzjerstwie stanowi wyprofilowana szczotka wentylująca, która idealnie sprawdza się do układania włosów. Dzięki otworom wentylacyjnym dochodzi do cyrkulacji powietrza, przez co modelowanie jest szybsze i efektowniejsze.

Szczotki fryzjerskie w naszej ofercie to wykonane z najlepszych materiałów produkty renomowanych marek. W zależności od zastosowanego materiału, do wyboru jest między innymi: szczotka drewniana oraz szczotka ceramiczna. W każdym salonie fryzjerskim przyda się także szczotka z naturalnym włosiem dzika, dobrze sprawdzająca się do rozczesywania włosów. Dostępne akcesoria są różnej wielkości, przez co konkretne modele dostosowane będą do odpowiednich długości włosów.

Oferujemy również grzebienie fryzjerskie.

Szczotki fryzjerskie - zestawy

Dla tych, którzy pragną kompleksowo wyposażyć swój salon fryzjerski, szczególnie polecamy zestawy szczotek. W kompletach znajdziemy szczotki o różnym przeznaczeniu, stanowiąc podstawowe wyposażenie fryzjerskie. Niektóre zestawy to z kolei elementy tego samego typu, jednak o różnej wielkości, które sprawdzą się w zależności od rodzaju czy długości włosów.

Polecamy również nożyczki fryzjerskie, które mamy w ofercie.

Więcej