Meble fryzjerskie

Meble fryzjerskie to jedna z propozycji Enzo Polska skrojonych na miarę nowoczesnego, stylowego i w pełni profesjonalnego salonu fryzjerskiego. To właśnie tutaj znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne, aby w wygodny, sprawny, a przy tym satysfakcjonujący dla Ciebie i Twoich klientów sposób prowadzić salon fryzjerski, realizując usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy meble i kompleksowe wyposażenie przeznaczone do zakładu fryzjerskiego, w tym stoliki i regałymyjnie fryzjerskie, podnóżki i taborety, fotele fryzjerskiesłupki i fotele barberskie, a także konsolepomocniki fryzjerskie czy też całe zestawy mebli fryzjerskich. Nasze propozycje to asortyment renomowanych producentów, światowych liderów w zakresie mebli i wyposażenia dedykowanych salonom fryzjerskim. Poszczególne linie i kolekcje mebli sprawiają, że salon fryzjerski zyskuje nie tylko w pełni profesjonalny charakter, ale też stylową, oryginalną aranżację zgodną z najmodniejszymi trendami w tym zakresie.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego salonu w naszym sklepie internetowym.

Mamy meble do każdego salonu fryzjerskiego

A także propozycje idealnie sprawdzające się w gabinetach kosmetycznych jak fotele, stoliki do manicure, a nawet fotele do tatuażu. Nasza imponująco szeroka oferta mebli i wyposażenia sprawia, że bez żadnego trudu, za to szybko, z klasą i w zdecydowanie konkurencyjnych cenach, urządzisz cały swój salon fryzjerski czy kosmetyczny, w tym także recepcję oraz poczekalnię.

Proponowane przez nas meble do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, to sprawdzone, solidne rozwiązania, które posłużą Ci w znakomitej kondycji przez naprawdę długi czas. Możesz sięgnąć po pojedyncze elementy wyposażenia oraz stworzyć w ten sposób wnętrze salonu, które będzie idealnie odpowiadało Twoim preferencjom i oczekiwaniom. Możesz także postawić na gotowe zestawy mebli, stanowiące podstawowy komplet niezbędnego wyposażenia salonu. Wybór należy do Ciebie. My służymy interesującą, bogatą ofertą. Zapraszamy!

Więcej

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami w kategorii Meble kosmetyczne.