IPL Lasery

Interesuje Cię zaawansowany sprzęt IPL, który pozwoli wzbogacić ofertę Twojego salonu o nowoczesne zabiegi kosmetyczne? Doskonale się składa - w Enzo szybko i wygodnie wybierzesz laser IPL, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasza oferta to niezawodny sprzęt IPL w konkurencyjnych cenach - zakup z pewnością nie nadwyręży Twojego budżetu. Dodatkowy zyskujesz pewność bezawaryjnej eksploatacji urządzeń, które są proste, wręcz intuicyjne w obsłudze. Praca z laserem IPL będzie dla Ciebie z pewnością komfortowa i satysfakcjonująca. Każdy nasz laser IPL to nowoczesne, w pełni bezpieczne w użytkowaniu urządzenia, które stanowią gwarancję znakomitych efektów przeprowadzanych zabiegów. Przekonaj się!

Profesjonalne Lasery IPL

Nasze lasery IPL spełnią oczekiwania każdego profesjonalisty. Urządzenia precyzyjnie usuwają zbędne owłosienie, a efekt depilacji utrzymuje się bardzo długo. Dodatkowo oferowane tutaj lasery IPL pomagają w zabiegach wykonywanych na cerze naczynkowej, pozwalają leczyć teleangiektazje, trądzik, przebarwienia. To sprzęt, w który powinien być wyposażony każdy nowoczesny salon kosmetyczny.

Szeroki wybór sprzętu IPL

Proponujemy zarówno kompaktowe urządzenia IPL, jak i sprzęt o większej wydajności. Zróżnicowanie w zakresie parametrów i ceny sprzętu pozwoli Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Na koniec warto dodać, że każdy nasz laser prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko, idealnie wkomponuje się więc w aranżację Twojego gabinetu.

Więcej

W kategorii Sprzęt elektryczny oferujemy także Myjki Ultradzwiękowe.