Nożyczki fryzjerskie

Podstawą wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego są dobre nożyczki fryzjerskie. To właśnie wysokiej jakości sprzęt do strzyżenia, w połączeniu z umiejętnościami personelu, stanowi źródło zadowolenia klientów. Profesjonalne nożyczki to obowiązkowy element do pracy zarówno doświadczonych, jak i też dopiero początkujących fryzjerów.

Nożyczki fryzjerskie – oferta

Nasz sklep posiada bogatą ofertę profesjonalnego sprzętu, wśród którego znaleźć można nożyczki fryzjerskie, idealnie odpowiadające potrzebom i indywidualnym upodobaniom każdego stylisty włosów. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości stali o odpowiednim wyprofilowaniu, dzięki czemu praca z nimi jest niezwykle wygodna. Jednocześnie nasza oferta została starannie wyselekcjonowana, a proponowane produkty pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Enzo England, Gepard czy Purple Dragon.

To najlepszy wybór, jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek ceny do wysokiej jakości sprzętu tych marek. W zależności od konkretnych potrzeb, do wyboru są nożyczki o różnej długości, stąd każdy znajdzie narzędzie do pracy idealnie dopasowane do specyfiki konkretnych usług.

W ofercie znajdują się również nożyczki, które przystosowane są do pracy dla osób leworęcznych, dzięki czemu strzyżenie włosów będzie nie tylko wygodne, ale i perfekcyjne. Ponadto nasz sklep posiada nożyczki do degażowania, które będą najlepszym wyborem wśród tego typu nożyczek do stylizowania włosów. Wszystkie oferowane nożyczki cechują się solidnym, bardzo często laserowym ostrzeniem, dzięki czemu można mieć pewność, że ten profesjonalny sprzęt będzie służył bez zarzutu naprawdę długo.

Nożyczki i degażówki – zestawy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nasz sklep oferuje również zestawy fryzjerskie. W ich skład wchodzą profesjonalne nożyczki fryzjerskie oraz degażówki. Większość zestawów nożyczek zapakowanych jest w designerskie futerały. W ofercie posiadamy również komplety, które dodatkowo wyposażone są we fryzjerskie grzebienie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na peleryny fryzjerskie.

Więcej