Grzebienie fryzjerskie

Grzebień do włosów to gadżet, który w każdym salonie fryzjerskim jest podstawą wyposażenia. Służy do czesania i stylizacji włosów,  ale jest także pomocny podczas strzyżenia i koloryzacji. We fryzjerstwie jednak nie każdy grzebień spełnia te wszystkie funkcje jednocześnie. W zależności od wykonywanej czynności, czy rodzaju lub długości włosów, użyjemy innego typu grzebienia. Dlatego też w ofercie naszego sklepu znajdują się grzebienie fryzjerskie o rozmaitym przeznaczeniu. Dzięki temu każdy znajdzie produkt idealnie odpowiadający potrzebom.

Grzebienie fryzjerskie – oferta

W naszym sklepie można znaleźć przede wszystkim profesjonalne grzebienie do czesania włosów o różnej wielkości i rozstawieniu ząbków. Posiadamy także bogaty wybór grzebieni sprawdzających się do koloryzacji. Decydując się na grzebień do farbowania, warto zwrócić uwagę na modele zakończone metalowym szpikulcem, który znacząco ułatwi rozdzielanie poszczególnych pasm włosów. Do salonu fryzjerskiego przydadzą się także grzebyki, których przeznaczeniem jest wspomaganie cięcia włosów. Nasza oferta to produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów profesjonalnych akcesoriów fryzjerskich, takich jak: Hair Tools, Head Gear, Smith Chu czy Toni&Guy. Wszystkie produkty cechują się więc wysoką jakością wykonania, dobrym wpływem na kondycję włosów oraz wygodą użytkowania.

Zestaw grzebieni fryzjerskich

Zastanawiając się nad kompletowaniem niezbędnych grzebieni fryzjerskich do salonu, można zdecydować się na gotowy zestaw grzebieni. Każdy komplet zawiera podstawowe modele. Niektóre z nich zostały również wzbogacone o różne wielkości i rozstawienie zębów grzebienia o tym samym przeznaczeniu. Dodatkową zaletą zestawów jest poręczne etui, które zapewni porządek w miejscu pracy i będzie dodatkową ochroną przed niszczeniem się akcesoriów fryzjerskich.

Polecamy również nasze futerały i kabury fryzjerskie.

Więcej

W kategorii Akcesoria Fryzjerskie oferujemy także Torby.