Kabury i futerały fryzjerskie

Dobre i profesjonalne narzędzia fryzjerskie to nie wszystko. Jeśli nie zapewnimy im odpowiedniej ochrony, nawet najwyższej jakości sprzęt może ulec szybkiemu zniszczeniu, a tym samym przestać przynosić pozytywne efekty pracy fryzjerskiej. Rozwiązaniem są futerały i kabury fryzjerskie, które chronią akcesoria, znacząco ułatwiając pracę oraz zapewniając ład i porządek w salonie fryzjerskim.

Futerały fryzjerskie

Futerał na nożyczki fryzjerskie to ważny gadżet dla każdego profesjonalnego fryzjera. Dobre nożyczki są jednym z najważniejszych elementów, które decydują o powodzeniu pracy i zadowoleniu klienta. Nieprawidłowo przechowywane mogą bardzo szybko stracić ostrość, przez co cięcie włosów nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Futerał fryzjerski zapewni im dobrą ochronę. Dostępne modele cechują się starannym wykonaniem, wieloma rozmiarami do wyboru, oraz nowoczesnym designem w wielu wzorach i kolorach. W naszej ofercie poza futerałami na nożyczki można znaleźć też futerały na inne przybory fryzjerskie.

Kabury fryzjerskie

W pracy fryzjera bardzo ważne jest, aby ręce nie były niczym zajęte. Przy czym jednocześnie trzeba zapewnić sobie bliskość wszystkich niezbędnych przyborów. Rozwiązanie? Kabura fryzjerska, która pomieści wszystkie potrzebne akcesoria i znacząco usprawni pracę. Dostępne w naszej ofercie kabury to modele zawierające liczne kieszonki, które pomieszczą wszystkie akcesoria. Dodatkowymi atutami są również: bogata gama kolorystyczna oraz odpinany pas.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą na wsuwki i klamry fryzjerskie

Więcej