Fotele SPA

Fotel to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego gabinetu SPA czy salonu masażu. Musi być wygodny - zarówno dla klienta, jak i osoby wykonującej zabieg, funkcjonalny i łatwy w regulacji. Fotele SPA dają możliwość regulacji za pomocą pompy hydraulicznej, a ich kształty są idealnie profilowane. Funkcja obracania i wysokie walory estetyczne produktów dają Ci gwarancję, że fotel sprawdzi się podczas wszystkich zabiegów, jakie są w ofercie Twojego salonu. Sprawdź asortyment naszego sklepu, a po złożeniu zamówienia – ciesz się błyskawiczną dostawą zakupionych produktów.

Fotel do pedicure SPA

Na co zwracać uwagę, wybierając idealny fotel do pedicure? Przede wszystkim na możliwość wszechstronnej regulacji, jakość wykonania, dobór materiałów, staranność wykończenia i estetykę. Fotele, jakie znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości pianki, a ich obicia stworzone zostały ze skóry ekologicznej, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wyposażone zostały w podpórkę pod stopę z możliwością regulowania w poziomie i pionie. Postaw na nasze produkty i ciesz się profesjonalnym wyposażeniem swojego salonu.

Komfortowe fotele do salonów kosmetycznych

Pamiętaj, że dla klientów Twojego salonu liczy się przede wszystkim komfort podczas wykonywania zabiegów i jakość świadczonych usług. Oferowane przez nas fotele SPA zostały stworzone z myślą o właścicielach salonów, którym zależy na najlepszych rozwiązaniach. Znajdziesz tu fotele renomowanych i sprawdzonych producentów. Wybór produktów poparty jest wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla branży beauty.

Leżanki do salonów SPA

Fotele i leżanki do salonów SPA ze względu na specyfikę wykonywanych na nich zabiegów, powinny być idealnie wyprofilowane i dopasowane do ciała. Pamiętajmy, że inwestycja w tego typu sprzęt zwraca się bardzo szybko, a zadowoleni klienci to podstawa biznesu. Przejrzyj naszą ofertę bez wychodzenia z domu, wybierz i zamów wygodnie online!

 

Więcej

W kategorii Masaż I Spa oferujemy także Stojaki Pedicure.