Recepcje do salonu

Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego w Enzo wyposażysz swój salon "od A do Z". Obok takich propozycji, jak fotele fryzjerskie, myjnie, sofy do poczekalni, czy konsole fryzjerskie, nie mogło zabraknąć recepcji. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze rozwiązania w tym zakresie - recepcja fryzjerska odpowiada za pierwsze wrażenie i stanowi wizytówkę Twojego salonu.

Nasze recepcje to różnorodność modeli i rozmiarów - z łatwością dopasujesz rozwiązanie do swoich indywidualnych wymagań. Staranne wykonanie z wysokogatunkowych materiałów gwarantuje znakomity wygląd recepcji przez lata użytkowania. Dodatkowo każda recepcja fryzjerska została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczyć maksimum komfortu w użytkowaniu, zarówno dla personelu salonu, jak i jego klientów. A ceny? Z pewnością będą dla Ciebie miłym zaskoczeniem!

Stylowe recepcje fryzjerskie

Eleganckie, nowoczesne, glamour lub minimalistyczne w charakterze - każda nasza recepcja zachwyca designem. Wybierz recepcję, która odpowiada Ci najbardziej i dopełnij wystrój swojego salony w najlepszym stylu!

Dopasuj recepcję do wystroju Twojego salonu

Różnorodność naszej oferty oraz imponująco szeroki wybór pozwalają bez kłopotu dopasować recepcję nie tylko do warunków przestrzennych salonu, ale także perfekcyjnie wkomponować wyposażenie w jego styl i aranżację. Wierzymy, że z wybraną w Enzo recepcją Twój salon zrobi wyjątkowe wrażenie na każdym kliencie!

Więcej