Masażery

Masażer karku to niezbędny sprzęt dla osób borykających się z uciążliwymi oraz nawracającymi bólami w okolicach szyi, ramion i pleców. Profesjonalny kołnierz masujący przynosi ulgę bolesnym miejscom, co znacznie redukuje napięcie mięśniowe i ból oraz poprawia krążenie krwi w okolicach karku i pleców. Dodatkowo urządzenie sprawdza się jako niezawodna metoda rozluźniająca w stanach długotrwałego stresu i napięcia. Funkcja podgrzewania potęguje poczucie ulgi oraz ułatwia redukowanie negatywnych skutków stresu. W zestawie znajduje się wygodny pas z rzepem, który ułatwia mocowanie masażera, co zwalnia nas z trzymania urządzenia dłońmi.

Kiedy przyda się masażer pleców?

Masażer pleców zalecany jest szczególnie osobom pracującym przez wiele godzin w pozycji stojącej ze spuszczoną głową, ale również długotrwale siedzącym skarżącym się na bóle dolnych partii kręgosłupa. Jest to więc rozwiązanie zalecane fryzjerom, kosmetyczkom i pracownikom biurowym, a także wszystkim tym, którzy każdego dnia odczuwają silne napięcie w okolicach karku. Urządzenie posiada dwie głowice masujące wraz z czterema punktami stymulującymi ruch masażu, co pozwala się rozluźnić oraz zrelaksować. Masaż można wykonywać zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Warto zadbać również o cichą i spokojną atmosferę, sprzyjającą wyciszeniu i odpoczynkowi.

Dla kogo polecamy masażer Shiatsu?

Masażer Shiatsu wykonany jest z miękkiej oraz przyjemnej w dotyku ekoskóry i tkaniny dystansowej. Z powodzeniem można go wykorzystywać również w obrębie ud i brzucha do walki z cellulitem oraz lokalnym otłuszczeniem skóry. Intuicyjny panel ułatwia obsługę oraz pozwala kontrolować prędkość i kierunek masażu. Sprzęt jest ładowany na zasilacz sieciowy lub samochodowy.

Więcej

W kategorii Masaż I Spa oferujemy także .