Lustra

Lustro fryzjerskie to podstawowy element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Jest niezbędne, permanentnie obecne i kryje w sobie ogromny potencjał. To połączenie funkcjonalności (bez lutra trudno byłoby dokonać czegokolwiek w salonie fryzjerskim) i estetyki (lustra mogą perfekcyjnie zdobić przestrzeń salonu), bez którego trudno byłoby się po prostu obejść.

W naszej ofercie znajdzieszprofesjonalne lustra fryzjerskie, które zapewnią komfort pracy Tobie i wygodę korzystania z usług fryzjerskich Twoim klientkom oraz klientom. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego salonu fryzjerskiego.

Lustra fryzjerskie, które wybierają profesjonaliści

Lustro fryzjerskie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających profesjonalistów? Mamy je w naszej ofercie! Znakomita jakość, perfekcja wykonania, ultralekkie ramy wykonane ze sprasowanej pianki, praktyczne uchwyty boczne pozwalające w wygodny sposób trzymać lustro z dwóch stron – wszystko to wyróżnia lustra, jakie mamy przyjemność Tobie zaproponować.

Lustrazapewniają doskonałe odbicie bez jakichkolwiek zniekształceń, co sprawia, że korzystanie z poszczególnych rozwiązań jest jeszcze bardziej komfortowe i gwarantuje efekt, jakiego oczekujesz zarówno Ty, jak i Twoje klientki oraz klienci.

Zadbaj o swój komfort podczas pracy, estetykę wnętrza salonu i wygodę jego klientów. Wybierz eleganckie, solidne, a przy tym lekkie i wygodne w użytkowaniu lustra fryzjerskie, które uczynią Twoją pracę przyjemniejszą i prostszą. Lustra to także element wyposażenia salonu, który znakomicie podkreśli jego stylową aranżację. 

Więcej

W kategorii Akcesoria Fryzjerskie oferujemy także Rozpylacze do wody.