KOMBAJN KOSMETYCZNY URZĄDZENIE ULTRADŹWIĘKI 4 w 1

dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Kod produktu:B73-BE064
Producent: Calissimo
Kolory: BiałyRóż
Kup i zapłać w ciągu 21 dni!
Cena:
474,99
Brak w magazynie
dostawa od 12,00 zł

Opis produktu

KOMBAJN KOSMETYCZNY - B73-BE064

Urządzenie 4 w 1  to specjalistyczny sprzęt dla salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej.

Galwanizacja jest zabiegiem opierającym się na stałym przepływie prądu generowanego za pomocą dwóch elektrod. Przeważnie zajmuje on 5-20 minut, a czas jego trwania zależy od części ciała, na której zabieg się przeprowadza.

Wysyłany do ciała prąd powoduje zwiększenie przepuszczalności błon w tkankach, co prowadzi do zwiększenia metabolizmu i lepszego odżywienia tkanek.

Dzięki zastosowaniu prądu, który przenika do głębszych warstw skóry, pobudzana jest produkcja kolagenu. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna, dobrze ukrwiona.

Galwanizacja to dobra metoda walki z rozstępami czy skórką pomarańczową na udach, pośladkach i brzuchu. Ten zabieg kosmetyczny nie jest jednak zalecany kobietom w ciąży.

Darsonval jego prąd wydziela ozon, który działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, dlatego jest idealny do skóry trądzikowej i z zaskórnikami. Skutecznie zwęża pory,  poprawia kondycję skóry,  zwiększa elastyczność , leczy łojotok i stany zapalne.

Elektro-masaże z wykorzystaniem tzw. prądów d'Arsonvala. Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie oraz pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytwarzany przy zabiegu

ozon ma działanie bakteriobójcze.  Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii, co jest ważnym czynnikiem zwiększenia absorpcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych. 

Spray'owania - czyli nadciśnienie które może być użyte do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne ( np. preparaty do opalania natryskowego) oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

W skład zestawu wchodzi:

  • Głowica Darsonval + Peloty 

  • Głowica Galwanizacyjna 

  • Pojemnik x2

  • Kabel zasilający

  • Gwarancja

  • Instrukcja

Dane Techniczne:

  • Watt 60

  • Waga ok 4.60 kg

  • 48x32x18cm

Produkty które mogą Cię zainteresować

Kategoria Kosmetyczne

Producent Calissimo