Stoliki Kosmetyczne

Stolik kosmetyczny to wyposażenie, jakiego szukasz do swojego gabinetu kosmetycznego lub salonu SPA? Jesteś zatem we właściwym miejscu, aby sięgnąć po najlepsze produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach! Proponujemy szeroki wybór stolików kosmetycznych, które imponują solidnością wykonania, estetyką i funkcjonalnością. A to wszystko w konkurencyjnych cenach i z gwarancją szybkiej realizacji zamówienia. Przekonaj się!

Estetyka i funkcjonalność

Każdy proponowany przez nas stolik kosmetyczny to wyposażenie przede wszystkim stabilne i wytrzymałe, prezentujące się jednocześnie bardzo estetycznie. Niezależnie do aranżacji Twojego salonu kosmetycznego, wybrany stolik z pewnością perfekcyjnie wkomponuje się w styl i charakter wnętrza.

Metalowa bądź drewniana konstrukcja w połączeniu ze szklanymi półkami zapewnia wytrzymałość, świetny wygląd i funkcjonalność stolików. Dla Twojej wygody użytkowania stoliki wyposażono w podgumowane kółka pozwalające na swobodne przemieszczanie mebli w dowolne miejsce. Wyposażenie idealnie sprawdzi się jako stolik pod urządzenia i akcesoria kosmetyczne. To lepsza organizacja pracy i perfekcyjny porządek w gabinecie!

Polecamy Państwu nasze szafki kosmetyczne

 

Więcej

W kategorii Stoliki i Szafki Kosmetyczne oferujemy także Szafki.