Meble fryzjerskie

Meble fryzjerskie to jedna z propozycji Enzo Polska skrojonych na miarę nowoczesnego, stylowego i w pełni profesjonalnego salonu fryzjerskiego. To właśnie tutaj znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne, aby w wygodny, sprawny, a przy tym satysfakcjonujący dla Ciebie i Twoich klientów sposób prowadzić salon fryzjerski, realizując usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy meble i kompleksowe wyposażenie przeznaczone do zakładu fryzjerskiego, w tym stoliki, regały, myjnie fryzjerskie, krzesła, fotele fryzjerskie oraz barberskie, a także konsole czy też całe zestawy mebli fryzjerskich. Nasze propozycje to asortyment renomowanych producentów, światowych liderów w zakresie mebli i wyposażenia dedykowanych salonom fryzjerskim. Poszczególne linie i kolekcje mebli sprawiają, że salon fryzjerski zyskuje nie tylko w pełni profesjonalny charakter, ale też stylową, oryginalną aranżację zgodną z najmodniejszymi trendami w tym zakresie.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojego salonu w naszym sklepie internetowym.

Mamy meble do każdego salonu fryzjerskiego

A także propozycje idealnie sprawdzające się w gabinetach kosmetycznych jak fotele, stoliki do manicure, a nawet fotele do tatuażu. Nasza imponująco szeroka oferta mebli i wyposażenia sprawia, że bez żadnego trudu, za to szybko, z klasą i w zdecydowanie konkurencyjnych cenach, urządzisz cały swój salon fryzjerski czy kosmetyczny, w tym także recepcję oraz poczekalnię.

Proponowane przez nas meble do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, to sprawdzone, solidne rozwiązania, które posłużą Ci w znakomitej kondycji przez naprawdę długi czas. Możesz sięgnąć po pojedyncze elementy wyposażenia oraz stworzyć w ten sposób wnętrze salonu, które będzie idealnie odpowiadało Twoim preferencjom i oczekiwaniom. Możesz także postawić na gotowe zestawy mebli, stanowiące podstawowy komplet niezbędnego wyposażenia salonu. Wybór należy do Ciebie. My służymy interesującą, bogatą ofertą. Zapraszamy!

Fotel fryzjerski Lea Szary 48h Ayala

999,00 zł
890,00 zł
do 48H

Myjnia Fryzjerska Lady Tina Czarna 48h...

1 950,00 zł
1 650,00 zł
do 48H

Pomocnik Ciak Czarny 48h Ayala

849,00 zł
720,00 zł
do 48H