Główki treningowe i uchwyty

Główka fryzjerska to niezwykle przydatny element wyposażenia salonów fryzjerskich. To także sprzęt treningowy niezbędny w pracy zarówno początkujących, jak i doświadczonych fryzjerów. Jeśli więc Twój salon nie dysponuje jeszcze tego typu rozwiązaniem, czas to zmienić. Jak? Najwygodniej, najszybciej i najtaniej dokonując zamówienia w naszym sklepie.

Proponujemy szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań przygotowanych specjalnie dla fryzjerów i salonów fryzjerskich. Każdy manekin czy główka fryzjerska, jaką znajdziesz w naszej ofercie, to gwarancja znakomitej jakości materiałów (włosy naturalne lub syntetyczny włos termiczny Hot Fibre) i solidności wykonania, co zapewnia komfort treningu i pracy, a także pewność, że wybrane rozwiązanie posłuży w znakomitej kondycji przez długi czas. Do tego statyw (uchwyt) odpowiadający wszystkim dostępnym główkom treningowym, zapewniający jeszcze większy komfort i swobodę pracy.

Nasz asortyment dostępny jest w sprzedaży ciągłej, dlatego nie musisz długo oczekiwać na realizację swojego zamówienia. Wybrana główka fryzjerska zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres w ciągu 24 godzin. Do tego proponujemy zdecydowanie konkurencyjne ceny. Przekonaj się! Zapraszamy!

Treningowa główka fryzjerska – rodzaje

Fryzjerska główka treningowa to najlepszy sposób na to, aby udoskonalić swój warsztat fryzjerski. Główka fryzjerska wraz z uchwytem (regulowany statyw lub uchwyt mocowany do blatu) to także doskonała pomoc w trakcie przeprowadzania szkolenia oraz niezbędne narzędzie pracy podczas konkursów i pokazów. Już wiesz, że warto zaopatrzyć się w tego rodzaju wyposażenie. Spośród czego możesz wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz damskie oraz męskie główki fryzjerskie. Dzięki temu, w zależności od konkretnej potrzeby treningowej, możliwe będzie strzyżenie czy stylizacja fryzur odpowiednio - damskich lub męskich. Męska główka fryzjerska dodatkowo może posiadać zarost, co stanowi dobre narzędzie treningowe dla barberów. Z kolei damskie główki fryzjerskie to doskonała sposobność do praktykowania skomplikowanych upięć i w pełni profesjonalnych zabiegów fryzjerskich.

Proponowane modele główek treningowych różnią się także rodzajem zastosowanego włosia:

  • świetną propozycją będzie główka fryzjerska wykonana w stu procentach z naturalnych, ludzkich włosów
  • inne rozwiązanie to główki posiadające włos termiczny (syntetyczny)
  • kompromisem są kompozycje mieszane (główki wyposażone we włosy syntetyczne i naturalne)

Profesjonalne główka fryzjerska do wszystkich zabiegów fryzjerskich

Zarówno damskie, jak i męskie główki treningowe dedykowane fryzjerom, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje renomowanych producentów. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że wybrana główka fryzjerska:

  • jest idealna do czesania, układania, cięcia, upinania, koloryzacji i rozjaśniania włosów, czy też robienia trwałej
  • posiada gęste włosy (najwyższej jakości włos termiczny lub w 100% włos naturalny), które nie wypadają
  • wyposażona jest w system ułożenia włosów, dzięki któremu włosy się nie plączą
  • jest pełnowymiarowa
  • pozwala łatwo oddzielać poszczególne partie włosów

Główka fryzjerska i statyw - zestaw obowiązkowy

Pokaz, konkurs, egzamin czeladniczy? Wybierz profesjonalny zestaw treningowy, na jaki składa się główka fryzjerska oraz statyw, do którego dołączona jest praktyczna torba idealnie sprawdzająca się w drodze. Statyw, wykonany z wysokiej jakości trwałego tworzywa, posiadający obrotowy uchwyt i wysuwane nogi o regulowanej wysokości, zapewni Ci jeszcze większy komfort pracy.

Główka fryzjerska dla początkujących

Główka fryzjerska posiadająca różnokolorowy włos termiczny to idealna propozycja dla początkujących fryzjerów, choć nie tylko. Tutaj poszczególne pasma włosów w odmiennych kolorach znacząco ułatwiają trening (łatwiejsze rozdzielanie włosów). Dodatkowo włos termiczny można z powodzeniem nakręcać na lokówkę. Oczywiście tego typu modele znajdziesz w naszej ofercie.

Więcej

Zapraszamy także do zapoznania się z produktami w kategorii .