Męskie

Fryzjerskie głowy treningowe - męskie - to kolejna z naszych propozycji dla nowoczesnych salonów fryzjerskich oraz profesjonalnych barber shop'ów. Głowy z brodą, wykonane z najwyższą precyzją i przy zastosowaniu w 100% naturalnych włosów, świetnie sprawdzą się podczas treningów fryzjerskich i z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego fryzjera.

Jeśli poszukujesz rozwiązań najwyższej jakości, gwarantujących satysfakcjonujące rezultaty treningów fryzjerskich, sprawdź ofertę naszego sklepu. Męskie głowy fryzjerskie, jakie tutaj przygotowaliśmy, to idealna propozycja w przypadku m.in. przygotowań do egzaminów czeladniczych czy też konkursów fryzjerskich.

Męskie głowy treningowe fryzjerskie - znakomita jakość w konkurencyjnych cenach

Proponowane przez nas męskie głowy treningowe to przede wszystkim imponująca jakość. Każda główka została wykonana w wyjątkowo staranny sposób, a jej włosy nie plączą się oraz nie wypadają dzięki zastosowaniu unikatowych systemów ich ułożenia. Posiadamy główki treningowe składające się z 100% ludzkich włosów oraz syntetycznych Hot Fiber.

Pełnowymiarowe głowy treningowe pozwalają w bardzo wygodny sposób dokonywać próbnych, czy szkoleniowych:

  • cięć,
  • czesania i układania,
  • koloryzacji i rozjaśniania,
  • stylizacji przy zastosowaniu lakieru,
  • mycia i suszenia.

Główki odporne na działanie chemicznych środków koloryzujących, szamponów oraz kosmetyków do stylizacji włosów posłużą w znakomitej kondycji przez długi czas użytkowania. Konkurencyjne ceny, w jakich proponujemy fryzjerskie głowy treningowe, to z pewnością kolejna ich zaleta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Więcej

W kategorii Główki treningowe i uchwyty oferujemy także Manekiny.