Manekiny

Manekin fryzjerski bywa niezastąpionym elementem wyposażenia salonu fryzjerskiego. Jego możliwości w zakresie realizacji treningu fryzjerskiego oraz ekspozycji rezultatów poszczególnych zabiegów fryzjerskich są imponujące. Warto jednak sięgnąć tutaj po najlepsze rozwiązania. Takie, które najpełniej oddadzą naturalną ludzką sylwetkę, kolor skóry czy po prostu wzrost i proporcje ciała. Oferowane przez nas manekiny całopostaciowe, wykonane z wysokogatunkowego termoplastycznego polietylenu barwionego, do takich właśnie rozwiązań należą. pewnością spełni oczekiwania naszych najbardziej wymagających Klientów. Jeśli poszukujesz zatem efektownego sposobu nie tylko na prezentację fryzjerskich dokonań, ale także na pokazanie swoich oryginalnych, stylizacyjnych koncepcji - mamy dla Ciebie najlepsze manekiny na rynku!

Manekin fryzjerski - rozwiązania praktyczne i estetyczne

Każdy proponowany przez nas manekin fryzjerski wykonany został z solidnego, odpornego na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne materiału. Gwarantuje to długą żywotność manekinów i ich świetny wygląd przez długi czas użytkowania. Solidne mocowanie na szklanej podstawie zapewnia stabilność oraz idealnie utrzymuje manekina w pionowej pozycji. Manekin jest zdecydowanie bezpiecznym rozwiązaniem, a ryzyko jego przewrócenia się zostało tutaj mocno ograniczone.

Nasze manekiny renomowanej marki Calissimo doskonale sprawdzą się podczas ekspozycji zarówno fryzur, jak i każdego rodzaju ubrań, co razem stworzy zdecydowanie efektowną całość.

Więcej

W kategorii Główki treningowe i uchwyty oferujemy także Statywy.