Damskie

Głowy treningowe dla fryzjerów to doskonała pomoc w nauce zawodu. Dzięki nim przyszli adepci sztuki fryzjerskiej mogą dowiedzieć się, jak stylizować, ścinać, a nawet farbować włosy i tym samym odpowiednio przygotować się do pracy z klientem.

Żeby jednak główki fryzjerskie spełniły swoje zadanie, warto sięgać po akcesoria najwyższej jakości, które będą doskonale imitować ludzką fryzurę pod względem właściwości i zachowania włosów.

Główki o różnych rodzajach włosów

Co mamy na myśli, pisząc właściwość włosów? Dobry fryzjer powinien nie tylko potrafić wykonać pożądaną fryzurę, ale również wiedzieć, jak konkretny typ włosów będzie się zachowywał podczas pracy. Przykładowo gęste i kręcone włosy potrzebują zupełnie innego podejścia oraz narzędzi niż włosy proste i delikatne. A ponieważ nauka ścinania włosów przeprowadzona na kliencie-ochotniku mogłaby zakończyć się bardzo nieprzyjemnie – w szkołach fryzjerskich stosuje się specjalne główki o różnych rodzajach włosów.

Najwyższej jakości głowy treningowe damskie z naturalnym włosiem

W Enzo Polska doskonale wiemy, jak ważne są główki treningowe dla przyszłych fryzjerów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór główek fryzjerskich: główki posiadające włosy naturalne, główki syntetyczne hot fiber, główki mieszane i naturalne oraz syntetyczne low fiber. W Enzo Polska mamy główki idealne do nauki czesania, farbowania, ścinania oraz modelowania włosów. Nasze manekiny mają różne kolory, długości oraz typy włosów, dzięki czemu bez problemu możesz testować na nich różne rodzaje cięcia.

Proponowane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością. Każda główka fryzjerska została wykonana z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Włosy manekinów nie wypadają ani nie plączą się, co sprawia, że ćwiczenia z główkami fryzjerskimi to prawdziwa przyjemność!

Więcej

W kategorii Główki treningowe i uchwyty oferujemy także Męskie.