Główki treningowe i uchwyty

Wszelka praktyka czyni mistrza, dlatego głowa treningowa przyda się nawet najbardziej doświadczonym fryzjerom i stylistom włosów. To dzięki ćwiczeniom, udoskonalić można swój warsztat fryzjerski, zarówno jeśli chodzi o strzyżenie, stylizację i układanie włosów, jak też koloryzację. Główka fryzjerska wraz z uchwytem to także doskonała pomoc w trakcie przeprowadzania szkolenia czy też narzędzie pracy podczas konkursów.

Główka treningowa – rodzaje

W ofercie naszego sklepu znaleźć można damskie oraz męskie główki fryzjerskie. Dzięki temu, w zależności od konkretnej potrzeby treningowej, poćwiczyć można strzyżenie, czy stylizację fryzur damskich lub męskich. Męska główka fryzjerska dodatkowo może posiadać zarost, co stanowi dobre narzędzie treningowe dla barberów. Poszczególne modele różnią się także rodzajem zastosowanego włosia. Dla najbardziej wymagających najlepsza będzie głowa fryzjerska wykonana w stu procentach z ludzkich włosów. Dostępne są także główki z włosów syntetycznych i mieszanych.

Głowy fryzjerskie nadają się do nauki czesania, cięcia, stylizacji i wielu innych zabiegów

Szeroka oferta sprawia, że każdy manekin wyróżnia się specyficznymi cechami, zarówno jeśli chodzi o kolor włosów, jak i też długość włosów. Na główkach fryzjerskich można ćwiczyć: stylizację, cięcie, układanie włosów, tworzenie koków i upięć czy robienie trwałej. Niektóre modele pozwalają również na koloryzację włosów. Każdy z dostępnych produktów stworzony został z należytą starannością, dzięki czemu włosy nie wypadają ani też nie będą się plątać.

Różnokolorowe głowy fryzjerskie

Niezwykle ciekawym produktem dla początkujących, ale i nie tylko, są głowy fryzjerskie z różnokolorowym włosiem termicznym. Poszczególne pasma włosów w odmiennych kolorach znacząco ułatwiają trening i naukę układania, cięcia oraz stylizacji włosów. Do wyboru są różne modele w kilku wariantach kolorystycznych. Dodatkowym atutem włosów termicznych jest możliwość nakręcenia ich na lokówkę, czego nie da się wykonać na tradycyjnych włosach syntetycznych.

Lista fryzjerskich głów treningowych

Więcej