Sklep z wyposażeniem salonu fryzjerskiego

Enzo Polska to sklep internetowy, oferujący przede wszystkim kompleksowe wyposażenie salonu fryzjerskiego. W szerokiej ofercie produktów znaleźć można zarówno meble, jak i rozmaite akcesoria fryzjerskie, stanowiące obowiązkowe wyposażenie każdego salonu. Decydując się na naszą ofertę, zaopatrzysz się w najwyższej jakości sprzęty, czy profesjonalną chemię fryzjerską i kosmetyczną, dzięki którym zyskasz lojalnych klientów, a praca stanie się prawdziwą przyjemnością! Oferowane przez nas produkty to wysokiej klasy profesjonalny sprzęt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

Najczęściej kupowane

  • Wyposażenie fryzjerskie
  • Wyposażenie Kosmetyczne
  • Chemia fryzjerska i kosmetyczna
  • Główki treningowe i uchwyty
  • Meble fryzjerskie
  • Meble kosmetyczne
  • Sprzęt elektryczny

Meble do salonów fryzjerskich

W Enzo Polska znajdziesz wszystkie niezbędne meble do salonu fryzjerskiego: stolik fryzjerski, myjnię, krzesła, fotele, konsole czy regały. Oprócz mebli fryzjerskich dostępne są także meble do gabinetu kosmetycznego, między innymi: fotele (w tym: elektryczne i hydrauliczne), stoliki do manicure, a nawet fotele do tatuażu. Szeroka oferta produktów, poza meblami specjalistycznymi, zapewnia także wszystkie niezbędne meble do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, aby gustownie urządzić recepcję i poczekalnię. Decydując się na gotowy zestaw mebli, które będą stanowić podstawowy komplet niezbędnego wyposażenia salonu, urządzisz go w prosty sposób.

 

Akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne

W skład wyposażenia salonów fryzjerskich czy gabinetów kosmetycznych wchodzą rozmaite akcesoria. W naszym sklepie dostępny jest wszelki niezbędny sprzęt fryzjerski: nożyczki, grzebienie, szczotki, akcesoria do farbowania, peleryny fryzjerskie czy nawet główki treningowe i uchwyty. Wysokiej jakości usługi w dziedzinie strzyżenia zarostu zapewnią akcesoria barberskie. W naszej ofercie znajdziesz również wyposażenie kosmetyczne: akcesoria do manicure i pedicure, lampy kosmetyczne czy sprzęt do masażu i SPA. Enzo Polska to także szeroka oferta sprzętu elektronicznego, wśród których szczególnie na uwagę zasługują sprzęty: do zabiegów kosmetycznych, stylizacji fryzjerskich oraz różnego rodzaju urządzania do sterylizacji.